Tomasz Karpiński

architekt, założyciel 4am architekci

Ukończył Liceum im. Stefana Batorego oraz studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Wraz z Arkadiuszem Wróblewskim założył pracownię 4am architekci w 2007 roku. Największymi sukcesami biura jak dotąd były m. in. pierwsza nagroda w konkursie SARP na projekt Domu Kultury na osiedlu „Piaski” w dzielnicy Bielany, drugie miejsce w konkursie SARP na opracowanie koncepcji zagospodarowania Małego Rynku i Pl. Św. Sebastiana w Opolu, zaprojektowanie budynku apartamentowego przy ulicy Podchorążych 89 przy warszawskich Łazienkach – wyróżnionego do TOP 10 Gazety Wyborczej w edycji „Planów na przyszłość” dla m.st. Warszawy w 2012 roku oraz pierwsza nagroda w konkursie na rewitalizację centrum miasta Myszkowa.

Arkadiusz Wróblewski

architekt, założyciel 4am architekci

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Wraz z Tomaszem Karpińskim założył pracownię 4am architekci w 2007 roku. Największymi sukcesami biura jak dotąd były m. in. pierwsza nagroda w konkursie SARP na projekt Domu Kultury na osiedlu „Piaski” w dzielnicy Bielany, drugie miejsce w konkursie SARP na opracowanie koncepcji zagospodarowania Małego Rynku i Pl. Św. Sebastiana w Opolu, zaprojektowanie budynku apartamentowego przy ulicy Podchorążych 89 przy warszawskich Łazienkach – wyróżnionego do TOP 10 Gazety Wyborczej w edycji „Planów na przyszłość” dla m.st. Warszawy w 2012 roku oraz pierwsza nagroda w konkursie na rewitalizację centrum miasta Myszkowa.

Agnieszka Wróblewska

dyrektor zarządzająca

Ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe Studium Zarządzania Gospodarką Europejską HEC-SGH. Współtworzy strategię rozwoju firmy.

Mikołaj Romanow-Broniarek

architekt

Ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Brał udział w projektach: Oliwska, Andersena.

Bartłomiej Citko

architekt

Ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Brał udział m. in. w projektach: Kaskady Krakowska, Willa nad rzeką, Akademik UW, Witosa Point, Miasto Wola.

Anita Frączyk

architektka

Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Brała udział m. in. w projektach: Akademik Modzelewskiego, Rewitalizacja centrum Myszkowa, Miasto Wola, Akademik UW, Muszlove.

Magdalena Kandyba

architektka

Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Brała udział m. in. w projektach: Rewitalizacja centrum Myszkowa, Fort Lotników, Apartamenty Lotników, Apartamenty Sowińskiego.

Anna Stępień

architektka

Studiuje na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Brała udział m. in. w projektach: Oliwska, Żory.

Agata Tomińska

architektka

Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Brała udział m. in. w projektach: Akademik Modzelewskiego, Rewitalizacja centrum Myszkowa.

Anna Woźny

architektka

Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Brała udział m. in. w projektach: Oliwska.

Zofia Wróblewska

architektka

Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Brała udział m. in. w projektach: Apartamenty Lotników, Rewitalizacja centrum Myszkowa.

Aleksandra Wtulich

architektka

Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Brała udział m. in. w projektach: Apartamenty Sowińskiego, Rewitalizacja centrum Myszkowa, Osiedle Szanty.

Mykola Malashok

architekt

Ukończył studia inżynierskie na kierunku Architektura na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie oraz studia magisterskie na kierunku Architektura w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.