O nas

 

Architekt to zawód zaufania publicznego. Architektura, którą tworzymy jest odbiciem nas samych i naszej odpowiedzialności wobec Klienta i Przestrzeni. Staramy się, aby bez względu na wysokość budżetu, którym dysponujemy, była zawsze szczera i prawdziwa.

 

Jako artyści dbamy o funkcję, estetykę i aspekt wizualny naszych projektów, jako inżynierowie dążymy do technicznej doskonałości, jako budowniczowie mamy świadomość wykonawczych możliwości, jako przedsiębiorcy rozumiemy ekonomiczne cele naszych Klientów.

 

Wszystkie nasze projekty powstają w technologii BIM, która w naszym przekonaniu jest właściwą drogą dla coraz bardziej skomplikowanych i wielowątkowych zadań inwestycyjnych. Systematycznie poszerzamy zakres naszej wiedzy na ten temat.

 

Tworzenie architektury to praca zespołowa. Szukanie optymalnych rozwiązań to esencja pracy Architekta. W ciągu 15 lat udało nam się zbudować zespół ludzi kompetentnych, posiadających interdyscyplinarną wiedzę, o wyrazistych przekonaniach i dużej wrażliwości na otaczającą rzeczywistość.